• Oferujemy

   konkurencyjne ceny!

  Zadzwoń, aby dowiedzieć się o aktualnej cenie za kurs prawa jazdy.
  Przejdź do oferty
 • Wielu naszych klientów zdaje przy

   pierwszym podejściu!

  Nasi kursanci po ukończeniu kursu posiadają pełny pakiet umiejętności pozwalającym im odważne podejście do egzaminu. Wielu z nich udaje się to już za pierwszym podejściem!
  Przejdź do oferty
 • Materiały szkoleniowe

   w cenie kursu!
  Nasi kursanci, w cenie kursu, otrzymują materiały szkoleniowe już pierwszego dnia. Dzięki temu już od pierwszych godzin mogą zacząć przygotowywać się do egzaminu.
  Przejdź do oferty
 • 30 godzin to za mało?

  Uważasz, że potrzebujesz więcej czasu u boku doświadczonego instruktora? Bez problemu możesz zamówić u nas dodatkowe jazdy.
  Przejdź do oferty
Kontakt:
 • Email: oskgrabowski@gmail.com
 • Kom: 601-558-348
 • Adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2D/10
Najnowsze opinie:
 • Polecam wszystkim OSK TOMASZ GRABOWSKI - miło i sprawnie, lekcje u Pana Tomasza bardzo mi się podobały. Mateusz
 • Kurs u Pana Tomasza był bardzo przyjemy i merytoryczny, pewnie dlatego udało mi się zdać za pierwszym razem. Adam
 • Kurs z Panem Tomaszem był dla mnie bardzo pouczający, a zarazem przyjemny. Zdałem za pierwszym razem egzamin na kategorię B. Piotr
 • Bardzo miły instruktor, fajny samochód, zdałam!! Marta
 • Zamówiłam u tego Pana tylko jazdy doszkolające i dzięki nim wreszcie zdałam! Pozdrawiam Weronika.
Kilka słów o OSK TOMASZ GRABOWSKI
Prowadzimy działalność od 1991 roku. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kursanta cieszymy się wysoką zdawalnośćią i dobrymi opinami ze strony kursantów, którzy chwalą nas za bezstresowe prowadzenie zajęc.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, na rozmowe wstępnej dowiesz się jak prowadzimy zajęcia i kto będzie Twoim instruktorem.

Posiadamy prywatny, oświetlony plac manewrowy.
Czym się wyróżniamy, czyli jak prowadzimy nasze zajęcia
Zajęcia teoretyczne:

Zajęcia w naszym ośrodku prowadzone są od poniedziałku do piątku ( wyjątkowo na życzenie klienta w weekend). Szkolenia teoretyczne odbywają się w małych grupach, bądź indywidualnie, aby stworzyć dogodne warunki dla kursantów. OSK Tomasz Grabowski posiada przystosowany do zajęć lokal wraz ze wszystkimi potrzebnymi materiałami ( plansze, tablice, podręczniki, oprogramowanie). Przekazujemy naszym kursantom wiedze teoretyczną z zakresu ruchu drogowego, jak i podstaw udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wypadkach komunikacyjnych, ale i nie tylko.

Zajęcia praktyczne:

Zajęcia w naszym ośrodku prowadzone są od poniedziałku do piątku ( wyjątkowo na życzenie klienta w weekend). Osoby Szkolone w naszym Ośrodku mają zapewniony komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo. Pojazdy, na których kursanci zdobywają doświadczenie są w pełni bezpieczne i odpowiednio przystosowane do nauki jazdy. Ponadto posiadamy wyłącznie nowe samochody Renault Clio, będące pod stałą opieką serwisu, co pozwala spełniać naszym pojazdom wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Szkolenie praktyczne przeprowadzamy w różnych rejonach miasta, ale też i poza nim, do czego zobowiązuje nas system szkolenia. Każdy z naszych kursantów podczas szkolenia praktycznego ma umożliwiony dostęp do pełnowymiarowego prywatnego placu manewrowego, by już wcześniej miał okazję sprawdzić się i nie był tam po raz pierwszy na egzaminie państwowym.

Nasza kadra szkoleniowa:

Zajęcia prowadzone są z doświadczonym instruktorem Tomaszem Grabowskim, który posiada wszelkie uprawnienia i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie.
Uwaga, promocja!
Zadzwoń, aby dowiedzieć się o aktualnej cenie za kurs prawa jazdy.