• Oferujemy

   konkurencyjne ceny!

  Zadzwoń, aby dowiedzieć się o aktualnej cenie za kurs prawa jazdy.
  Przejdź do oferty
 • Wielu naszych klientów zdaje przy

   pierwszym podejściu!

  Nasi kursanci po ukończeniu kursu posiadają pełny pakiet umiejętności pozwalającym im odważne podejście do egzaminu. Wielu z nich udaje się to już za pierwszym podejściem!
  Przejdź do oferty
 • Materiały szkoleniowe

   w cenie kursu!
  Nasi kursanci, w cenie kursu, otrzymują materiały szkoleniowe już pierwszego dnia. Dzięki temu już od pierwszych godzin mogą zacząć przygotowywać się do egzaminu.
  Przejdź do oferty
 • 30 godzin to za mało?

  Uważasz, że potrzebujesz więcej czasu u boku doświadczonego instruktora? Bez problemu możesz zamówić u nas dodatkowe jazdy.
  Przejdź do oferty
Kontakt:
 • Email: oskgrabowski@gmail.com
 • Kom: 601-558-348
 • Adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2D/10
Najnowsze opinie:
 • Polecam wszystkim OSK TOMASZ GRABOWSKI - miło i sprawnie, lekcje u Pana Tomasza bardzo mi się podobały. Mateusz
 • Kurs u Pana Tomasza był bardzo przyjemy i merytoryczny, pewnie dlatego udało mi się zdać za pierwszym razem. Adam
 • Kurs z Panem Tomaszem był dla mnie bardzo pouczający, a zarazem przyjemny. Zdałem za pierwszym razem egzamin na kategorię B. Piotr
 • Bardzo miły instruktor, fajny samochód, zdałam!! Marta
 • Zamówiłam u tego Pana tylko jazdy doszkolające i dzięki nim wreszcie zdałam! Pozdrawiam Weronika.
Kurs 30 godzinny na prawo jazdy kat. B
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej. Sprawdzone metody nauczania, profesjonalne podejście do kursanta oraz zaangażowanie naszych instruktorów to cechy, które nas wyróżniają spośród innych ośrodków szkolenia.
Na około sześciotygodniowym kursie obejmującym 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych gwarantujemy profesjonalny poziom kształcenia zgodny z aktualną wiedzą dotyczącą przepisów ruchu drogowego.

W program kursu wchodzi:
 • 30 godzin lekcyjnych przygotowania teoretycznego
 • Wręczenie kursantowi pełnego pakietu materiałów szkoleniowych
 • Praktyczna nauka jazdy w samochodzie Renault Clio
 • Praktyka na pełnowymiarowym placu manewrowym
Zajęcia doszkolające.
Prowadzimy zajęcia doszkolające z zakresu wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.
Badania lekarskie.
Oferujemy pomoc w uzyskaniu szybkiego terminu na wizytę lekarską dopuszczającą przyszłych kierowców do egzaminu.
Cennik:
Zadzwoń, aby dowiedzieć się o aktualnej cenie za kurs prawa jazdy.
Jazda doszkolająca, 1 godzina 50 zł
Czym się wyróżniamy, czyli jak prowadzimy nasze zajęcia
Zajęcia teoretyczne:

Zajęcia w naszym ośrodku prowadzone są od poniedziałku do piątku ( wyjątkowo na życzenie klienta w weekend). Szkolenia teoretyczne odbywają się w małych grupach, bądź indywidualnie, aby stworzyć dogodne warunki dla kursantów. OSK Tomasz Grabowski posiada przystosowany do zajęć lokal wraz ze wszystkimi potrzebnymi materiałami ( plansze, tablice, podręczniki, oprogramowanie). Przekazujemy naszym kursantom wiedze teoretyczną z zakresu ruchu drogowego, jak i podstaw udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wypadkach komunikacyjnych, ale i nie tylko.

Zajęcia praktyczne:

Zajęcia w naszym ośrodku prowadzone są od poniedziałku do piątku ( wyjątkowo na życzenie klienta w weekend). Osoby Szkolone w naszym Ośrodku mają zapewniony komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo. Pojazdy, na których kursanci zdobywają doświadczenie są w pełni bezpieczne i odpowiednio przystosowane do nauki jazdy. Ponadto posiadamy wyłącznie nowe samochody Renault Clio, będące pod stałą opieką serwisu, co pozwala spełniać naszym pojazdom wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Szkolenie praktyczne przeprowadzamy w różnych rejonach miasta, ale też i poza nim, do czego zobowiązuje nas system szkolenia. Każdy z naszych kursantów podczas szkolenia praktycznego ma umożliwiony dostęp do pełnowymiarowego prywatnego placu manewrowego, by już wcześniej miał okazję sprawdzić się i nie był tam po raz pierwszy na egzaminie państwowym.

Nasza kadra szkoleniowa:

Zajęcia prowadzone są z doświadczonym instruktorem Tomaszem Grabowskim, który posiada wszelkie uprawnienia i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie.